Hey 1.

11. května 2008 v 19:02 | XX |  Hey
ano ano ..nový příběh a Anett:)nevim jak vám,ale mě tahle dvojice přijde naprosto dokonalá a podle mých představ:)uvidíte:D:D..no nic jinak komentáře sem k tomu psát nemusíte:)...
"Hej, slečinko!" uslyšel za sebou hlas, který ho pronásledoval od prvního dne, co nastoupil na tuhle školu.
"To se ani neotočíš, když s tebou mluvím?" neotočil, pouze přidal do kroku. Stejně už bylo po zvonění a jeho třída byla první nejbližší bezpečné místo, kam za ním nemohou. Pohledem hypnotizoval přibližující se dveře, když v tom uslyšel hlasité kroky. Začal zrychlovat chůzi a ke konci chodby už skoro běžel. Uviděl spásné dveře a opřel se do nich.
V tom okamžiku uslyšel výbuch smíchu. Nepodíval se tam. Jen byl rád, že na dalších 45 minut je v bezpečí. Zadýchaně zapadl do své lavice a dumal nad tím, čím to je, že se jim nikdy nedokáže postavit.
Ptáte se komu? Gerard a Bert. Tihle dva byli ve škole proslaveni svou autoritou a schopností ovlivňovat všechny. Včetně učitelů. Vždycky měli kolem sebe hlouček svých obdivovatelů, kteří udělali vše, co jim na očích viděli. Už od pohledu bylo jasné, že pro ty dva existuje pouze ten druhý. Nikoho jiného nebrali vážně, pouze využívali jejich obdivu a přízně. Jejich stoupenci však byli natolik zaslepení jejich dokonalostí a souhrou, která z nich přímo vyzařovala, že si ničeho nevšimli. Společně terorizovali ty slabší a bezmocnější, kteří se jim nedokázali postavit. Třeba jako Frank
****
David měl dnes štěstí, nemusel do školy. U mámy se vymluvil na ranní nevolnost. Věděl, že kdyby tam šel, stal by se opět terčem posměchu těch dvou idiotů. I on patřil mezi ty, na kterých si Bert a Gee většinou uplatňovali svou nadřazenost. Většinu dne opět proseděl nad učením. A proč by taky ne? Ve škole patřil k těm nejlepším a i když neměl moc přátel, jemu to nevadilo. Už od malička mu doma vtloukali do hlavy, že je výjimečný chlapec a prospěch je pro něj v tuhle chvíli to nejdůležitější. Na všechno ostatní bude prý čas potom. Věděl, že jeho spolužáci žijí úplně jiný život. Že chodí na diskotéky a po večerech vysedávají po barech. Občas zatoužil po tom, jít s nimi a cítit se oblíbený a obklopený přáteli, ale jeho rodiče takovýto styl života neschvalovali. Takže mu nezbývalo nic, než sedět doma a být sám.
"Davide, pojď pomoci s nákupem." Ozval se ze spoda mámin hlas. Unaveně si promnul oči a zvedl se.
"Odnes prosím tě tyhle kompoty do sklepa." Ukázala mu na hromadu plechovek, na zemi. Otráveně protočil oči a pár jich odnesl. S námahou si rozsvítil a slezl po schodech. Narovnal je do souměrných sloupců,protože jeho rodiče si potrpěli na dokonalost a vrátil se do kuchyně. Ve dveřích se však srazil s mladším bratrem, který byl právě v tom nejprotivnějším věku.
"Dávej pozor ty blbečku." Vyjel na něj ostře. "Ty si blbeček." Oponoval mu a prudce do něj šťouchl. To si však David nenechal líbit a oplatil mu to.Když v tom vzhlédla máma od nákupu a sjela Davida pohledem. "No, vidím, že ti je již dobře, takže zítra můžeš jít do školy."
Nezbývalo mu nic jiného,než opět nenápadně protočit očima a vydat se zpět k sobě do pokoje.Jedině tak se mohl vyhnout hádce,která by jistě přišla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloody bloody | Web | 11. května 2008 v 19:43 | Reagovat

A hele ho, David :D Nice.

2 Floozy Floozy | 12. května 2008 v 10:54 | Reagovat

Hmmm..to tu ještě nebylo..:D nová dvojce..:-) zajímavý...:-):-*<3

3 mimuska mimuska | Web | 17. května 2008 v 23:31 | Reagovat

no...vyzerá to slubne

ale nechám sa prekvapiť čo bude dalej =)

a som mrte zvedavá do je jeho brat :D:D

4 MegaBulva MegaBulva | 21. května 2008 v 13:17 | Reagovat

:D:D:Djá četla místo nadřzeností nadržeností:D:D:D

5 tess tess | Web | 22. května 2008 v 16:01 | Reagovat

jooo...to jsem četla se Suzziikem na frerard blogu...předtim jsme se bavili o tom jestli panoušci SP píšou taky takový příběhy :D :D :D ale jako fakt dobrý...fakt zajímavá dvojice :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama