Kazišuk 2.-END

5. ledna 2008 v 22:32 | XX |  Kazišuk
Vešli jsme do recepce a všichni se na nás podívali, ještě stále jsme se drželi za ruce. Frankie se ke mně jako naschvál ještě víc přimáčknul. Vešli jsme do výtahu a hned jak se za náma zavřeli dveře jsme vybuchli smíchy. "Viděls, jak čuměli?" podíval se na mě Frank. Jen jsem mu přitakával. Konečně naše patro. Vystoupili jsme, došli k našim dveřím a pak mi to došlo. "Ten pitomec Mikey mi nedonesl klíče!!!" Frankie se zatvářil bezradně ale pak se
rozsvítil jako sluníčko.
"V našem pokoji nikdo není. Rodiče s bratrem jsou někde na nějaký okružní jízdě po ostrově, vrátěj se až zejtra." Mrkl na mě. Tak jsme nastoupili znovu do výtahu a zjeli jsme pár pater níž. Vystoupili, zase, ale tentokrát jsme se už do pokoje dostali. Hned jak se za námi zavřeli dveře tak jsem se na Franka vrhl. Přisál jsem se mu jako pijavice na krk. Hrozně se tomu zachichotal. "Něco k smíchu brouku?" hrozně uraženě
jsem se na něj podíval.
"Jsem lechtivej." Se smíchem pokrčil rameny a snažil se mi utéct, jenže pokoj je malej tak jsem po něm skočil a oba jsme se svalili na zem. Nevim jak se to tomu malímu neřádovi povedlo, ale krásně se usadil na mě. Chytl mě za ruce a rajcovně se na mě podíval. "Uff, takže ty mě tu budeš honit po mím vlastním pokoji?!" "Chtěl bych tě honit
jinak." A mrkl jsem na něj. "Vážně?!" dělal idiota, hmm to mu vážně šlo, vypadal při
tom ale tak roztomile. Chytl jsem ho za boky a převalil se na něj. Teď jsem pro změnu měl navrch já.
Naklonil jsem se nad něj a líbal ho…něžně jsem si jeho jazyk převaloval mezi rty a přitom jsem,ani nevím jestli schválně,nebo omylem,zatlačil na jeho rozkrok.Frank zasténal a odpojil se od mých rtů.Dlouze se na mě zadíval,ale ne už tak kamarádsky jako před chvilkou,když jsme spolu blbli.
"Gee…vyprávěj mi o tom,jak mi to děláš"řekl tiše a z jeho hlasu bylo slyšet vzrušení a nervozita.
"A co to rovnou udělat?"pousmál jsem se.Sklopil pohled.Už už jsem myslel,že se snad stydí a chce to odpískat,ale pak jsem uslyšel cinkání přezky u pásku.Za chvilku už ani jeden z nás neměl kalhoty a Frank mě táhl k posteli.Lehl si na ní a stáhl mě na sebe.Tvrdě jsme na něj dopadl a věnoval se jeho krku.Pomalu jsem z něj sjel níž. Frank skročil ramena a klíční kost mu vystoupla (zkuste:D) ihned jsem se toho chopil a začal jí zasypávat polibky.Objížděl jsem kolem ní jazykem a lehce do ní kousal.
Moje ruce mezitím sjely níž a nahmataly len Frankových trenek.Rychle je sundaly a já se ho dotkl.Vzal jsme ho roztřesenou rukou po celé jeho délce.Trochu jsem se nadzvedl,abych viděl Frankovi do tváře.Chtěl jsem vidět jeho výraz.Vidět jak ho to vzrušuje.Jak se mu to líbí.
Tvář měl slastně skřivenou, oči pootevřené, hlavu zakloněnou. Začal jsem teda rukou pracovat. "Jak se ti teda líbí názorná ukázka?" zašeptal jsem mu do ucha. "Moc." Víc ze sebe nedostal. Už se začal prohýbat, vlna vzrušení jím projížděla čím dál tím víc.
"Úklidová služba." Někdo vstoupil do pokoje. Já se vylekaně podíval za rameno. Nějaká služka, až teď nás zpozorovala. Začala ječet, do háje, trhalo to uši. Já jsem se tak toho jekotu lekl že jsem slítnul z postele a z Franka. Frank otevřel oči, chvíli nechápal ale pak se podíval na služku, na mě, na svůj rozkrok, ten si honem schoval a začal se smát na celý kolo. Služka už zavřela dveře ale Frank se smál pořád. "Co je tady k smíchu?" fakt jsem to chtěl vědět. "No, pořád nás někdo ruší ale tohle bylo nejvtipnější." Skoro to ani nedokázal doříct jak se zajíkal smíchem. Nemohl jsem jinak, než se začít smát taky. Chvíli jsme se jen tak smály ale pak nás to přešlo. "Co teď?" zeptal jsem se. Ten se na mě jen podíval a vypadal, že přemýšlí. "Hmm, co takhle udělat romantiku? Sbalíme nějakou deku a večer půjdem na pláž." Jeho plán se mi zamlouval. "Tak dobře, v kolik?" "Hmm, v devět?" přiblížil jsem se tedy k němu, políbil ho na znamení souhlasu. Jen se pak mile usmál. "No nic, já se teda musím jít připravit." Mrkl jsem na něj. Znovu se začal smát. "Musím být přeci sexy ne?" rajcovně si skousl ret. "Dobře. Tak v devět před hotelem." Přikývl jsem a odešel. Doufajíc, že Mikey je už zpět a já se dostanu do pokoje.
Výtahem jsem vyjel na naše patro a zamířil k našemu pokoji.Zamčeno.Kurva.Kde ten kretén s těma klíčema je?Doufám jen ,že si je nechal a odjeli.
"Vole"ozvalo se za mnou.Otočil jsem se a naskytl se mi pohled na uříceného, zpoceného Mikeyho,kterej se ke mně blížil rychlostí džípu.
"Byl jsem tě hledat na pláži,nebyl si tam.Byl jsem dole v baru,protože tě znám."povytáhl obočí" ale nebyl si tam,hledal jsme tě na recepci,ale nebyl si tam"hystericky zvedal hlas když v tom mu padl pohled na moje kalhoty.Jak jsme totiž od Franka tak rychle vypadl a před tim to bylo tak sexozní..no prostě mi stál.
"Ty..ty ty.."koktal a nespouštěl pohled z mýho ptáka.."Užíval sis?"zazubil se a podíval se na mě.
"Kreténe"odsekl jsem a vytrhl mu klíče z ruky.Rychle jsem zaplul do pokoje a zamkl.
"Tak já teda jdu"slyšel jsem ještě z chodby Mikeyho hlas a následně výbuch smíchu.Pak dveře od výtahu zacinkaly a konečně ticho.Sláva.
Zalezl jsem do vany a pustil si horkou vodu.Jakmile jsem do ní ulehl musel jsem zavzdychat.Ta teplá voda působila na mou erekci velmi pozitivně.Začal jsem se sám sebe dotýkat.Přitom jsem myslel na Franka.Vybavoval jsem si jeho obličej,zadek a jeho ruku, která právě dělá ty pohyby,který cítím.Po chvilce jse, se udělal.Zavřel jse, oči a ještě chvilku se jak prase louhoval ve svym výstřiku.Pak jsem se detailně umyl,namydil,upravil,namaloval,učesal,vzal si nejlepší oblečení a vyrazil do recepce,kde už nedočkavě přešlapoval Frank.
"No to je dost že jdeš, už jsem si myslel, že ses utopil nebo co." A škodolibě se usmál. Došel jsem k němu. Rukou zajel do jeho vlasů, přitáhl si ho k sobě a políbil ho, prostě jen tak, na recepci. Všichni na nás koukali ale mě to bylo vcelku jedno, jsem tu na dovolený a nikdo mě tu nezná. Frank se ke mně přitáhl a vrazil mi jazyk do krku. Já mu druhou rukou stiskl zadek a on mi vzdychl do úst. Odlepil jsem se od něj. "Zpraví to mou
nedochvilnost?" zeptal jsem se s nadějí v hlase. "Jistě." A políbil mě na tvář. "Můžem teda konečně jít?" prohlásil jsem. chytl mě za ruku, v tý druhý měl nějakou deku. Vyšli jsme z hotelu a zamířili si to na pláž. Už byla tma a začaly vycházet hvězdy, ach ta romantika. Došli jsme po nějaké chvíli na pláž. Frank někam poodešel a rozprostřel tam deku. "Tak, lůžko máme připravené." "Ty jsi vůl Franku." Fakt mi to přišlo hrozně vtipný. Došel jsem
k němu a přisedl si. Moře šumělo, hvězdy svítily, měsíc zrovna vycházel, fakt nádhera.
Slyšel jsem,jak se zhluboka nadechl.Poposedl jsem teda si k němu a objal ho.Bylo mi v tu chvíli tak krásně.Ale zdálo se mi,jako by čas ubíhal tak příšerně rychle.Než jsem se nadál, byla tma.Nikde nikdo,žádný lidi,žádnej Mikey,žádná úklidová služba.Jen já a Frank.Podíval jsem se na něj.Svit měsíce se mu odrážel v očích a krásně se usmíval.Naklonil jsem se k němu a dlouze ho políbil.Věděl jsem,že teď nemusíme spěchat.Nikdo nás tu nevyruší.Byli jsme daleko od frekventovaný pláže.A taky jsem byl připravenej si to,co nejvíc užít.
"Řekl jsem ti už,že nádherně líbáš"Zeptal se Frank najednou a zpříma mi hleděl do očí.
"Neřekl"
"Dobrá..nádherně líbáš"zašeptal a začal se smát na celý kolo.
"Ty si trubina viď?"usmál jsem se taky a rukou si ho přitáhl víc k sobě.Opět jsem začal jazykem přejíždět po jeho rtech.Teď když mi tohle ale řekl,nemohl jsem ho zklamat.Snažil jsem se jak nikdy v životě a Frank se snažil mi to co nejvíc vracet.Pomalu se na mě položil a něžně mě celou tu dobu hladil ve vlasech.Rukama mi zajel pod tričko a osahával po celým těle.
"Co se jít vykoupat?"řekl najednou.Cože??
"Dyť to bude ledový."snažil jsem se protestovat,ale to už si sundával poslední zbytky oblečení.
"Já tě zahřeju"usmál se ještě a vběhl do vody.Nic naplat.Svlíkl jsem se a běžel za nim.
Doplaval jsem ve vodě k němu a pěvně ho objal.Zamrkal na mě.Sůl ho asi pálila v očích,jak se potápět a mokrý vlasy se mu lepily k čelu.Najednou jeho ruka vystřelila z vody a začal mi přejíždět po vlasech.Přidával si víc a víc vody a po chvilce jsem měl hlavu celou mokrou.
"Teď seš děsně sexy"Zasmál se zase.
Jako odpověď jsem ho začal líbat na krku.Pusou se mi rozlila chuť soli,ale přesto jsem cítil vůni a chuť jeho kůže.Vystrčil jsem jazyk a jel s ním výš až k jeho ústům.
Ani jsem jeho ústa nemusel moc hledat, našla si mě dřív. Zajel mi jazykem do úst a začal si s tím mím pohrávat. Na chvíli jsem přestal používat ruce a zajel pod vodu, fuj, slaná voda mi zajela do úst. Frank mě zase vytáhl na hladinu a hrozně se smál. "Nesmíš zapomínat, že jsme ve vodě." Cákl jsem po něm a on mi to oplatil. Chvíli jsme takhle po sobě cákali, pak mi začínala být zima. "Nepůjdem už z vody?!" obrátil jsem se s prosíkem na Franka. "Jistě že půjdeme." A začal plavat ke břehu, já za ním. Stáli jsme tak na pláži a koukali na sebe. Frank ke mně přistoupil a rukou mi začal jezdit po hrudi, pak jel víš, zajel mi ke krku a za něj, chytl mě za týl a přitáhl k sobě. Zadíval jsem se mu do očí, měl je tak krásné, odrážel se v nich měsíční třpyt. Pak sem se k němu nahl a lehce se dotkl jeho rtů. Znovu jsem se na něj podíval. Nádherně se usmíval. "Pořád chutnáš trochu slaně." Zkonstatoval. "Zato ty jsi sladký jak cukrkandl." Svěřil jsem se mu já a znovu se stkal mými rty s těmi jeho. Teď už jsme se líbali. Já se na něj natiskl víc a Frank rukama obepl mé tělo, já mu začal rukou jezdit po zádech. Ani nevím jak ale dostali jsme s na tu deku kterou měl Frank s sebou. Byla docela hebká. Ale nevím jakým způsobem jsme si lehali páč Frankie byl na mě, to jsem byl docela překvapenej, obyčejně to je naopak.
Trošku se ode mě odtáhl a dlouze se mi podíval do očí.Úsměv se mu pomalu roztahoval a oči mu zářily.
"Co?"zeptal jsem se nejistě.
"Jsme tu sami"informoval mě.Jen jsem na něj nechápavě koukal.
"Co kdybych tě teď třeba..nedejbože znásilnil?" vyvalil na mě oči.
"Je někdo proti???"křikl jsem do ticha a rozhlídl se kolem nás,jako by tam stály tucty lidí.Žádná odezva.Nečekaně.
"Všichni pro"otočil jsem se zpátky k Frankovi a usmál se na něj.Chytl jsem jeho hlavu do dlaní a začal ho vášnivě líbat.Teď už to nebylo,jako předtím.Byla v tom jistá vášeň a napětí.Věděli jsme ,že teď už nás nikdo nevyruší a i kdyby.Snad bych teď pokračoval i před Mikeym..Frankův penis mě tvrdě tlačil na podbřišku.Cítil jsem každý jaho pohyb.To,jak se o mě otírá.Zajel jsem rukou mezi naše těla a chytl ho pěvně do dlaně.Potřeboval jsem se ho dotýkat.Jakkoliv.Frank se na mě víc natiskl a tvrději mi ho vtlačil do ruky.Zasténal a zadýchaně mě políbil.Myslím,že už byl ve stavu hodně tvrdý erekce.Asi to postřehl taky a pomalu se přesunul níž a něžně mi roztáhl nohy.Koukl se mi do rozkroku a pak na mě.Zase mu na tváři pohrával ten úchylnej úšklebek.Protáhl se mezi nejma kolenama až ke mně a začal něžně líbat.To napětí se nedalo vydržet.Cítil jeho teplý mokrý tělo mezi nohama a věděl,co se chystá udělat.
"Tak můžu?"zeptal tiše mezi polibky.Ty slova se po tichý pláži rozléhaly neskutečně nahlas.Rajcovní.Místo odpovědi jsem ho znovu začal líbat a vnímal jeho pohyby,když se připravoval.Po chvilce ticha se nečekaně slastně prohnul a já ucítil prudkou bolest.Měl jsem ho v sobě.
"jéé…." Je mi uniklo, páni, co člověka v takovéhle chvíli nenapadne. Frank se na mě nechápavě podíval a pak se začal smát. Super, zrovna v tom nejlepším. "Nesměj se a dělej." Znovu začal přirážet a já začal cítit ten známí pocit začínající extáze. Projížděli mnou proudy elektřiny, Frank přirážel jak zběsilej. Bylo docela zajímavý se dívat do toho jeho obličejíčku. Skousával si spodní ret a měl zavřené oči. Naše zpocená těle o sebe třela. Občas jsem Frankieho líbnul na krk. Po chvíli se udělal s hlasitým výkřikem, znělo to docela vtipně, bylo to něco jako "Ááá…." Frank se svalil vedle mě a já to už nevydržel a začal se smát na celé kolo. Uraženě se na mě podíval. "To jsem ti byl k smíchu?" fakt se naštval. "Né zlato, ale to tvoje ááá, prostě mi to přišlo vtipný, to je celý. Jinak si byl úžasnej, už dlouho jsem nic tak krásnýho nezažil." To už se mu začaly grimasy v tváři měnit z naštvané na velmi spokojenou. "Dáme ještě jedno kolo?!" zeptal jsem se s prosíkem.
"Nejsem si jistý,jestli jsi mne hoden"lehl si a složil ruce na prsa.Zadíval se do nebe a na tváři mu přitom těkal lehký úsměv.
Beze slov jsem se přesunul nad něj.Zapřel jsem se rukama zadíval se mu do očí.
"Ovšem,že jsem.Nemyslíš?"začal jsem hrát jeho hru.Posměšně si odfrkl.Co?Má hošánek nějakej problém.
"A co umíš?"zeptal se se zájmem.
Nasadil jsem vysoce přemýšlející výraz .Franka to rozesmálo.Hrábl kolem sebe rukou do písku,zvedl jí nade mě a posypal mi s ním hlavu.Měl jsem toho plný vlasy,který byly ještě mokrý.
"Tyyyyy zmetku!"rozkřičel jsem se i když mi to spíš přišlo vtipný.
Frank chrochtal smíchy.Uraženě jsem na něj vyplázl jazyk,ale v ten okamžik se přestal smát a naklonil se ke mně.Chytl ho mezi rty a začal s nima pohybovat tak,že ho zasouval a vysouval do svý pusy.A to bych to nebyl pořádný prase,kdyby se mi hned nepostavil,že jo?Jak jsem se na Franka tak lepil,ucítil to a začal se usmívat.
"Tak tohle se ti líbí?"zeptal se sexovně a položil si mě pod sebe.
Začal mě seshora něžně líbat a pomalu jel k mýmu rozkroku.Jen jsem ležel a užíval si ,jak se mě jeho ruce dotýkají.O rtech ani nemluvim.Jakmile se dostal k blízkosti mýho penisu, na nic nečekal a okamžitě mě vzal do pusy.
"Oooh bože"zasténal jsem a moje tělo se vydalo vstříc jeho ústům.
Pracoval dost dobře, takhle mě kouřil naposledy snad jen Bert, když jsme se jednou opili na nějaký hloupí středoškolský párty, páni, docela se na toho kluka těšim. Ale teď tu byl Frankie. Stále pracoval na mém nástroji, už jsem cítil, jak se co nevidět udělám, taky že jo. Frankie se pak vrátil ke mě a mím ústům. Líbali jsme se tam jak školáčci. Pořád jsem mu rukama přejížděl po těle. Frank dělala to samí. Ani nevím, jak dlouho jsme tam byli, do pokoje jsem se vrátil docela pozdě, všichni už spali, teda až na Mikeyho. "Užil sis?" a významně na mě mrkl. "Zalez panici." Usadil jsem ho, ten si jen odfrkl, otočil se a peřinu si narazil až na hlavu. Ušklíbl jsem se pro sebe. Svlékl jsem hadry a chtěl si jít lehnou ale pak mi vlastně došlo, že ten malej skřet mi nasypal písek do vlasů tak jsem si musel dopřát ještě sprchu. Pak jsem únavou padl do postele a vzbudil se až odpoledne, nikdo v pokoji pro změnu nebyl.
"Jsme na pláži, tak za námi přijď. Máma." Nechala mi lístek na stolku. Bezva, oblékl jsem si plavky, vzal nějakej ručník a vydal se na pláž. Zase hráli ten pitomej volejbal. Já se rozhlédl a viděl Franka tam, co předtím, opaloval se. Došel jsem k němu a zastínil mu slunko. "Máš tlusté sklo." Vyhrkl a pak když si všiml, že to jsem já tak se usmál. Lehl jsem si vedle něho a otočil se na něho a sledoval, jak si zakrývá oči před slunkem, aby on mohl sledovat mě. "Kde bydlíš?" zeptal se mě. "V Belleville, co ty?" "V LA, ale v Belleville mám dědu, asi ho budu zase častěji navštěvovat." S tímhle si lehl zpět na ručník a usmíval se. Já si lehl na ten svůj a už přemýšlel nad tím, jak ty návštěvy asi budou probíhat.
The End
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 5. ledna 2008 v 23:18 | Reagovat

To je Boží, moc se vám to holky povedlo, tleskám.

2 pájina pájina | Web | 6. ledna 2008 v 9:57 | Reagovat

přesně tak.. skvělý

3 bajenka bajenka | Web | 6. ledna 2008 v 17:55 | Reagovat

sqělýýý

4 Bubbla Bubbla | Web | 6. ledna 2008 v 18:20 | Reagovat

uzasne jak vzdy:) fakt... az na toho bertaXD nehodil sa mi tam...:)

5 Elishka! Elishka! | 6. ledna 2008 v 18:32 | Reagovat

supéér!!skvělý..fakt dobry :)

6 mimuska mimuska | Web | 10. ledna 2008 v 20:17 | Reagovat

haluuuz...a predstava jak sa GERARD opaluje ma totalne dostala.... valam sa tu smiachom..... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama