Urolog 8.

19. prosince 2007 v 18:50 | XX |  Urolog
Přišel jsem domů a hned, jak jsem otevřel dveře, vrhl se na mě Frank a políbil mě. Pak se odtáhl a koukl na mě omluvným pohledem. ,,Víš Gee, Já vím, že jsem ti sliboval ten večer, ale před chvilkou mi volal můj strejda, že musí na dva dny někam odjet a protože má farmu, tak mě poprosil jestli bych tam nejel a nepohlídal to tam." NO super, zase jsem se na něco těšil a zase to nevyjde fakt skvělý... Udělal jsem zklamaný výraz....,,Ale jestli chceš, tak bys mohl jet se mnou a něco podniknem." Tak to už znělo líp. ,,Hej to není špatnej nápad! Tak počkej já se sbalím a zavolám Bertovi, ať to vezme zejtra za mě. Přece jenom mi to dluží." Frank se usmál a ještě jednou mě políbil. Pak mi ukázal sbalenou tašku a šel dolů k autu.

Rychle jsem si sbalil a dal tašku do auta. ,,Ježiš Gee dělej!" řval na mě Frank asi je už hóóódně nedočkavej. Nebylo to moc daleko, asi tak 50km za městem, ale MHD jsem jet fakt nechtěl.

(:Během cesty:)
,,Byl jsi u přítelkyně?" Z nudy jsem se zeptal. ,,No ...jo byl, ale ona nebyla doma, tak jsem si vzal svoje věci a odnes je k sobě, tam jsem se sbalil a pak čekal u tebe v bytě. " Tak to znělo hezky. Jsem docela zvědavej, jaký to tam bude. ,,A jakej den jsi měl ty?" No tak asi mu to řeknu to s tím Bertem, protože to byla docela prdel:,,Ale ty jo dneska mě Bert poslal do jeho škříňky pro svačinu a náhodou jsem narazil na obálku ve který byla fotka a na ní byl Bert, jak si to rozdává s Rayem." ,,S jakým Rayem?" ,,Je ze skupiny My chmical romance a hraje na kytaru". ,,Jó vím ten afroun, tak to je drsný. Tu skupinu znám docela dobře a myslím, že největší sexouš z nich je ten zpěvák." ,,To jo, taky jsme se o tom bavili, asi máme stejnej typ na chlapy." A jenom jsem se usmál a ON se mi opřel o rameno a poslouchali jsme Avril, zrovna písničku HOT a vyřvávali jsme ji z okna...No co rádi zpíváme.

,,Už jsme tu!" zavolal Frank. Vystoupili jsme z auta. Byl to docela hezkej barák a hned vedle toho stáje s koňma a kravín. Vešli jsme dovnitř, dali si věci do obýváku a pak jsem opřel Franka o kuchyňskou linku a líbal ho. V tom Frankovi uvízl pohled na skříňce před ním. Teda spíš na vzkazu, který byl na ní přilepený. Byl to vzkaz od Frankovýho strýčka:'Ahoj Frankie, díky moc že's přijel. Dej prosím krávám vodu a vem seno a dej ho do stájí pro koně. Díky moc, jinak sem tam to okoukni jestli je všechno v pořádku. Zítra ráno jsem zpátky. Tvůj strejda Brian. ,,Co píše?" zajímalo mě. ,,Jenom, že máme dát nažrat koňům dát vodu pro krávy. To je celkem v pohodě, myslel jsem, že toho bude víc."

Vyšli jsme ven. Nejdřív jsme zašli ke studni a čepovali vodu. ,,Ty už ses někdy o ty jeho zvířata staral?" ,,Jasně! Já jsem tu jezdil když jsem byl malej, ale ta studna pěkně zrezla." To měl teda pravdu, vůbec to nešlo. Děsná makačka. Už jsem se jenom těšil až spolu půjdem do postele.

Když už jsme to konečně měli, tak jsme šli do seníka. Byl to takovej dřevěnej srub s žebříkem. Frank vylezl nahoru a házel mi ty kusy sena a já je dával do trakaře. Párkrát mi je vhodil do gsichtu, ale mě to ňák nesralo. Byl jsem rád, že mi to hází do gsichtu ON. Pak vzal to seno a šel do stáje a já šel do kravína dát tam tu vodu. ,,Ty voléé!" Jenom jsem se zmohl. Bylo tam úplně mega krav a asi dva bejci. Fáákt hustý....

Po pořádné práci jsme si dali pořádnej voraz. Šli jsme zase do baráku a Frank řekl: ,,Nedáš si Nesquick? Strejda ho tady určitě někde má, protože ví, že mi móóc chutná a obsahuje železo." Na to jsem nemohl nic namítnout. Šel do skříňky, nasypal do misek ty čokoládový kuličky a pak šel pro mlíko. ,,Sakra! On tady nemá žádný mlíko!" řekl naštvaně. ,,Tak to sníme janom tak ne?" ,,Ale mě to bez mlíka nechtná." Ale pak mě něco napadlo:,,Tak co kdybysme ňákou tu krávu podojili?" Koukl na mě jak na debila:,,Seš debil? Já to ještě nikdy nedělal." Sex s chlapem taky ještě před tím nedělal, a jak mu to šlo. Řekl jsem si jenom pro sebe. ,,No a? Já jsem to už u babičky zkoušel na koze. Dyť to nemůže bejt tak strašný. Mám nápad:Každej si vezmem kyblíky a každej půjdem k jiný krávě a schválně kdo nadojí víc mlíka jo?" ,,Si děláš prdel?" ,,Ne. Myslím to zcela vážně." přesvědčil jsem ho. ,,Chceš přece Nesquick s mlíkem ne?" ,,Tak jo, ale jestli těm krávám něco uděláme, tak už se mnou strejda nikdy nepromluví." ,,Ježiš, co bysme jim měli udělat?" Udělal jsem absurdní úsměv a políbil ho a přitom mu vrazil kyblík do ruky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 princezna princezna | 19. prosince 2007 v 19:23 | Reagovat

XD jako vždy úžasný...chválim, chválim

2 SlcahhhTere SlcahhhTere | E-mail | 19. prosince 2007 v 19:39 | Reagovat

díky, díky už dokončuju devítku. Nepříjde vám to už zdlouhavý?? nemám to trošku zkrátit:D

3 Elishka! Elishka! | 19. prosince 2007 v 19:58 | Reagovat

Nééééééééé nic nezkracuuj!!!!!!!!!!!je to dokonalý :D

4 pájina pájina | Web | 19. prosince 2007 v 21:29 | Reagovat

no to jsem teda zvědavá jak gee s frankem budou dojit krávy:D:D

5 Štrůdl Štrůdl | 19. prosince 2007 v 21:31 | Reagovat

presne tak proste supeeer:-) fakt je to supr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama