Urolog

6. prosince 2007 v 22:17 | XX |  Urolog
Takže mám tu čest uveřejnit tento Frerard.Původně bylo v plánu,že ho s Terkou napíšem dohromady,ale jak začala,tak jsem se toho vzdala.Myslim,že je úžasnej a já bych to akorát posrala:D:D no známe se.Mimochodem je její první ,tak jí to koukejte pochválit:D:D:)
Gee's pov
Tak už je to asi 2 roky, co jsem poprvý nastoupil jako urolog do týhle hnusný bílý ordinace. Né, že bych si chtěl stěžovat, ale makám od rána do večera a plat nic moc. Ale jinak ta práce se mi líbí, zvlášť proto že jsem gay.
Hned 1. den, co jsem nastoupil, mi přiřadili asistenta. Jmenuje se Bert a docela si rozumíme. Není to sice můj typ, ale je s ním docela sranda. Myslím, že ani gay není , protože jsem ho už párkrát viděl s nějakou holkou. která ho vždycky ve středu čekala u vchodu nemocnice.
Ani vlastně nevím, jestli On ví, že já jsem gay. To se teda vlastně moc neznáme, ale v pátek půjdem na pivo, tak asi vím jaký bude naše téma při každopátečního pokecu u piva v hospodě U Vystřelenýho voka:)
Áá už je tady konečně pátek, ještě musím prohlídnout jednoho pacienta, a pak hurááááááááá na pivo. "Dobrý den", řekl jsem pacientovi docela nadšeně, protože jsem věděl, že je na objednávacím listu poslední. Odpověděl mi na pozdrav a posadil se. Znal jsem ho. Už tady párkrát byl. ale já ho moc nemusím, je to strašném discant, je blonďatej a taky pěkně blbej:) "Takže vy jste Richard, že?? "Jo, ale přátelé mi říkají Richie" a udělal jeden z těch nejodpornějších a nejpřiblbějších úsměvů, co jsem viděl. Dělá, jako bych CHTĚL bejt jeho přítel, Richie mu teda říkat nebudu. Jednou se mě dokonce zeptal, jestli bych mu pomohl roztáhnout piercing na penisu na tunel:D (sorry, ale teď to zrovna probíráme ve škole, tak sem to tam dát musela) Tak se u mě posadil a koukal na mě jak na debila, protože jsem si zapomněl zapnout poklopec, když jsem vylez ze záchoda. "No mohl byste se mi prosím podívat na ten tunel? Začaly se mi kolem něho dělat ňáké pupínky, tak jestli byste mi na to mohl něco dát". Tak to mě docela dostalo. Bert seděl vedle a prohraboval se ve spisech pacientů a už když tam ten Typan vešel, tak se potichu začal smát, jenže jak promluvil, tak to Bert nevydržel a začal prskat, chrochtat a řvát a pak se vymlouval, že čte strašně vtipnou smsku.
"Tak ukažte", řekl jsem a nasazoval si rukavice. Prohlídl jsem si jeho nástroj a trošku to prohmátnul. Bylo to nechutný, hnisavý s velkýma pupínkama. Ne to nebyly pupínky, to byly přímo pupeny."Máte tam infekci, budete to muset vyndat". Jenom na mě vytřeštil oči a koukal na mě jak na vraha. "Opravdu by se s tím nic nedalo dělat?" Viděl jsem jeho zoufalej výraz, tak jsem se zamyslel. Hluboce zamyslel a dal mu ňákou desinfekci a další dvoje kapky. "Budete to muset čistit 3krát denně a nejmíň tři měsíce bez sexu a i potrhle době to může ještě bolet". Tak to jsem mu to nandal, ale byl už víc v pohodě, než kdybych mu to vyndal. "Hmm… děkuju no, co se dá dělat, bez toho bych se už nemohl ukázat na žádný díze". Jenom jsem převrátil oči a už jsem ho šel vyprovodit ke dveřím.
Už jsme se s Bertem oblíkali a těšili se na pivo, jenže někdo zaklepal. To už jsem se fakt nasral, tak jsem zuřivě otevřel dveře a chtěl seřvat kohokoli, kdo byl za dveřmi, ale než jsem se nadechl uviděl jsem kluka, který byl asi o něco mladší než já, měl menší postavu a krásný oči. (standardní popis, aby každém věděl kdo to je:) Nemohl jsem nic řict, stál jsem jak přimraženej asi půl minuty a koukal na něho.
Naštěstí mě Bert zachránil a přišel ke dveřím: "My bohužel bereme jenom na objednávky, tak prosím zavolejte. Úřední hodiny a telefon máme na webu: www.nejúžouroloučeknasvětě.com ". Koukal na mě psím pohledem. Asi čekal že se ho zastanu, ale já nic neřek. "Jeto fakt důležitý, už jsem to strašně dlouho odkládal, prosím vemte mě ještě, klidně vám připlatím". Ježiš, ten tak krásně říká slovo JEŠTĚ…
Bylo mi ho hrozně líto, ale Bert už byl celkem nasranej a už zavíral dveře, ale já ho zadržel": Tak ho ještě vezmem, klidně už běž napřed, já ho rychle prohlídnu a budu dole". Bert se zaksichtil a šel dolů.
"Tak jaký máš problém?" Ježiš já mu už tykám? Dyť není o tolik mladší než já, do prdele, když on je tak strašně hezkej.. "No"… odkašlal si a spustil: "když já mám přítelkyni…" to mě docela srazilo a začalo mi bejt blbě. "A… no… v posteli nám to poslední dobou nejde, teda spíš mě". Takových problémů jsem tady měl už hodně, tak jsem postupoval standartně. "No příčiny většinou bývají v tom, že už vás přítelkyně nepřitahuje, nebo vám na ní něco začalo vadit, nemáte nějaký takový problém?"V duchu jsem se modlil, aby jo. "No.. docela mi dost vadí, že si kouše nehty, ale že by to bylo příčinou?" Když mi tohle řek tak jsem si zrovna jeden nehet okusoval, tak s tím musím skončit. "No možné je všechno". Neřekl přesně to, co jsem chtěl slyšet, ale pomoct jsem mu chtěl. "Řekněte mi prosím jméno, udělám vám naši kartu, jinak vás nemůžu prohlídnout". "Frank Iero". Dal jsem mu vyplnit ještě formulář. No ne Frank, to je fakt nádherný jméno. "Takže, ještě bych měl jednu otázku: nemáte v rodině někoho, kdo by byl impotentní?":) "NO táta je, ale do 58 byl normální. Ono je to dědičný? "Může i nemusí". Doufám, že u něj to není. "Lehněte doprosím na břicho a sundejte si kalhoty". Tak na tuhle část prohlídky se fakt těším.
Nasadil jsem si rukavice…"Musím vám zkontrolovat konečník, takže vám strčím jeden prst do hýždí, tak se nelekněte". Bylo vidět, že to nečekal a docela se klepal snažil jsem se ho ňák uklidnit: "Nebojte, nebolí to jenom ucítíte menší tlak, všichni to zatím přežili… myslím teda:)" Na prst jsem si dal rubrikant a pomalu zasouval prst do jeho …
Bylo to úžasný, měl tak krásně úzkou a"nepoužitou" prdýlku XD.
Zatím co jsem si užíval toho krásného pocitu, zapomněl jsem, co jsem vůbec chtěl dělat. "Tak co? dobrý?" zeptal se mě a hlas se mu strašně třepal. Tak jsem to nák zkontroloval: "Dobrý" řekl jsem mu. Není impotent…Jóóóóó. "Mám pro vás dobrou zprávu, impotent nejste, takže to bude asi psychické". "Ale já to nechápu, já svoji přítelkyni miluju a je strašně hezká, tak jak to?" "No takhle z 1. návštěvy vám to neřeknu, přijďte za pár dní, dám vám tady ty prášky". dal jsem mu takovou slabší viagru "berte je tak půl hodiny před sexem". "Ok, díky". "Nemáte zač. je to moje práce. A teda příští týden ve středu sestavte, pokud možno dřív, a ještě něco zkusíme jestli ty prášky nepomůžou".
Pak si oblíkl kalhoty už šel ke dveřím. "Počkejte, já vás doprovodím". Oblíkl jsem si černou koženou bundu a šel za ním ke dveřím. Mimochodem já jsem Gepard a klidně mi můžeš tykat, mám radši kamarádštější vztahy s pacienty". No třeba tomu discantovi"Richiemu" bych to neřekl, no… já to vlastně neřekl skoro nikomu, ale chtěl jsem se sním ŃÁK sblížit. "Já jsem Frank. ale to už asi víš z tý karty. A je fakt, že bude lepší když si budem tykat". Nevěřím že tohle řekl, ježiši já ho asi miluju je dokonalej. " Tak zatím ahoj a … díky" řekl mi jen tak , tak to ne já se sním ještě nechci loučit. "Hele Franku! Nechceš jít s náma na pivo do hospody U Vystřeleného voka? je to hned tady naproti". "Teď bohužel nemám čas, ale příště možná půjdu". Usmál se na mě a šel. No jasně nemá čas.. určitě jde vyzkoušet ty prášky se svojí přítelkyní!
Venku mě už čekal Bert, opřený o zeď a v puse cigáro. Jak jsem ho tam tak viděl, tak asi nebylo první. "Promiň, že mi to tak dlouho trvalo, ale měl problémy se sexem a to se přece musí řešit hned".Bert se jenom zašklebil, ale ne ve zlém a šli jsme konečně do tý hospody.
sedli jsme si ve Vystřeleným voku a objednali 2 piva. "Ty jo, ještě, že je tenhle tejden za náma", řekl Bert a já jenom přikejvl. Už jsem to nemohl vydržet a zeptal jsem se Berta: "Hele, Berte… promiň že se ptám … ale… nejsi ty náhodou gay?" Nemohl jsem uvěřit, že jsem tohle vypustil z držky:D. Bert se začal řechtat a dodal " Néé!!! Proč?Ty mě chcešsbalit?" Nevěděl jsem co na to říct, tak jsem se taky usmál. " No tebe ne". Bert praštil pivem o stůl, že ho málem rozlil. "Ty seš teplej?" Já jsem si to hned myslel, už jak si pořád prohlížíš ty pacienty, jako bys je chtěl vojet. " Tak to kecáš!! všechny ne."A oba jsme se začali docela dost nahlas smát.
"Já nevěděl, že o tom víš". Znovu se napil a řekl: "Já jsem tě prokoukl hned, protože můj kámoš Ray je teplej. Říkáme mu Ray Gay takže máš docela štěstí, že se ti to nerýmuje. Já gaye poznám většinou hned. Ale teď mám otázku já:Ty sis tuhle práci vybral protože jsi gay?" "Né" hned mě probodl očima. "Fakt ne". Dosvědčil jsem, ale nebylo to až tak úplná pravda. Táta chtěl ať vystuduju medicínu a tohle bylo to se mi z mediny líbilo asi tak nejvíc.(proč asi)
pak jsme tam seděli a povídali si o celém minulém týdnu. Vypili jsme každý asi pět piv a jeli domů. "Tak v pondělí čus!" řekl jsem a Bert mi odpověděl a šli jsme domů.
V jsem nemoh usnout a pořád myslel na Franka, byl to ten nejúžasnější kluk na světě. Strašně jsem ho chtěl, fakt moc, ale nevěděl jsem jak to udělat. Do psí prdele, seber se. dyť seš urolog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SlcahhhTere SlcahhhTere | 6. prosince 2007 v 22:44 | Reagovat

XX: děkuju, děkuju, fakt krasnej uvod, ja vim ze je blby ze si tady 1. komentar pisu sama ale proste sem ti musela podekovat... jo ale podle me by si to pokracovani urcite nezkazila spis se bojim ze to zkazim ja tak ja ti neco poslu a pak to kdyztak nak domyslime a upravime:)

2 pájina pájina | Web | 7. prosince 2007 v 14:10 | Reagovat

dokonalý!! Gerard urolog:D:D

3 Kamča Kamča | 7. prosince 2007 v 16:02 | Reagovat

Tak tohle je fakt skvělý!! Nejlepší by bylo kdyby tam spolu nešukali, to to úpůlně zkazí!! Ale nejlepší je Richie!!!:D:D

4 Anaj Anaj | Web | 7. prosince 2007 v 17:00 | Reagovat

je to super :D skvely napad a zatial sa to velmi pekne vyvija.. len tak dalej! :)

5 Dee Dee | Web | 7. prosince 2007 v 17:59 | Reagovat

My sme toto s kamoškou dnes v škole cez prestávku čítali a chichotali sme sa tam ako postihnuté...áno áno aj niekto odo mňa sa už nalepil na tieto úchyloviny...

,,Není impotent…Jóóóóó´´ je úplne najlepšia veta...

6 SlcahhhTere SlcahhhTere | 7. prosince 2007 v 19:52 | Reagovat

Ty jo díky tak to ste me fakt potesili, sem myslela ze je to blby. Jo kamco asi te zklamu, ale z toho tvyho konce mozna neco bude:)

7 Kamča Kamča | 7. prosince 2007 v 20:02 | Reagovat

teď to nechápu

8 FraGee FraGee | Web | 7. prosince 2007 v 21:01 | Reagovat

XDXDXD hustý, Ray Gay ale Geemu se to nerýmuje XD škoda XD

9 SlcahhhTere SlcahhhTere | 7. prosince 2007 v 21:11 | Reagovat

no ja to tady nechci prozradit at se maj ostatni tesit reknu ti to v nedeli:)

10 mimuska mimuska | Web | 8. prosince 2007 v 23:01 | Reagovat

proste užasne xD

11 Pája Pája | Web | 9. prosince 2007 v 22:46 | Reagovat

Fuj uplně vidím toho Richieho..hehe ..nechutnej ! Ale tohle sem i fakt líbí. Gerard urolog XD mazec moc prostě! Jen tak dál, co víc dodat?! :-)

12 slcahhhTera slcahhhTera | 10. prosince 2007 v 11:26 | Reagovat

fakt všem díky, ale pište sem i kritiky:)

13 NISA NISA | 10. prosince 2007 v 16:59 | Reagovat

Fakt upe mega počteníčko od mé MEGABULVY... Je to upe super, skvělé, fantastické......... Nemám slov BOŽÍ:-* :-* :-D

14 bajenka bajenka | Web | 13. prosince 2007 v 15:45 | Reagovat

Fantastický jen tak dál...

15 F F | Web | 28. prosince 2007 v 10:53 | Reagovat

ach můj bože, to je tak nechutný :D :D a zklamalo mě, že nejúžouroločeknasvětě.com nefunguje :(

teď se du vrhnout na dalších devět dílů, doufám, že to obsahuje podrobné popisy vyšetření a tak podobně, že.

impotence se testuje prstem v prdeli? XD

16 Matty Matty | 2. ledna 2008 v 2:34 | Reagovat

Jaqo dost drsnej nápad xD  ježiši já ho asi miluju je dokonalej tohle mi připomíná jednu mojí kámošky xD xD xD

17 Peťula lala la Peťula lala la | 5. ledna 2008 v 22:03 | Reagovat

Terííí, to je fakt prdel....se tady řežu smíchy....XDDDDD

18 Milk.lady Milk.lady | 9. února 2008 v 14:26 | Reagovat

Ray Gay :D :D xD

19 Emily Ylönen Emily Ylönen | Web | 30. května 2008 v 17:12 | Reagovat

U Vystřelenýho voka???? :D YEEEEAAAH!!!!Tam to miluju!!!!!! :DDDDDD

20 Emily Ylönen Emily Ylönen | Web | 30. května 2008 v 17:39 | Reagovat

"www.nejúžouroloučeknasvětě.com" , "do pdí prdele" a podobně....xDDDDDDD Ach Holka....já z tebe nemůžu xDDDDDDDDDDDD

21 Emily Ylönen Emily Ylönen | Web | 30. května 2008 v 17:40 | Reagovat

sorry "do PSÍ prdele" xDDDDDDDDDD

22 Emily Ylönen Emily Ylönen | Web | 30. května 2008 v 17:52 | Reagovat

a samozřejmě Ray Gay xDDDDDDD

23 Terezka :-D Terezka :-D | 2. dubna 2009 v 18:42 | Reagovat

pořád čekám kdy tam bude moje jméno a ne XX :-D :-D :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama