Kazišuk 1.

29. prosince 2007 v 18:41 | XX |  Kazišuk
Tak další spolupráce s Anett..:D..můj návrh na název "Mikey-kretén" neprošel,ale uznejte,že by to sedlo:D:D....
"Aaaau ..kreténe"Taková pecka.Nesnášim volleyball.
Mikey se jenom sklátil smíchy na zem.Srovnal jsem si rozházenou pěšinku na svoje místo a znova se otočil.Zadíval jsem se na příčinu své chvilkové nepozornosti.Ležel tam.Pořád.Kolem chodí spousta lidí,hrajou hry,koupou se,ale nikdo z nich si nevšímá že zhruba 5 metrů od stánku s pizzou leží ten snad ten nejkrásnější kluk na světě.Nemohl jsem si pomoct,ale přišel mi neskutečně úžasnej.
"Tak Gee…dělej"sbíral se brácha ze země.No jo.To je vopruz.Přísahám si (jako každej rok),že tohle je moje poslední dovolená s rodinou.Znuděně jsem se dobelhal pro míč a hodil mu ho nazpět.Ještě než ho stačil chytit a hodit zpátky,rychle jsem se otočil a..kurva kde je?..Začal jsem se otáčet na všechny strany,když v tom..
"Aaaau..taková pecka"držel jsem se za hlavu a zoufale se rozhlížel.Támhle je..Jde do vody…
"Musím se jít schladit." Jen jsem oznámil a šel do vody. Šel jsem tam, stoupl si na kraj a voda mě ošplouchla. Kurva, je hnusně studená. Ale co bych pro toho pana neznámého neudělal že? Tak, jsem tam po kolena, úspěch, po podbřišek, už mrznu. A jsem tam celej. Doprdele, to je moc. Rozhlédl jsem se tedy znovu.
"Dávej..." ani jsem ho neslyšel to doříct, potopil jsem se. Nějaká ruka po mě zašátrala a vytáhla na hladinu. "Umíš vůbec plavat vole?" řekl mi můj objev. "Jo, ale vylekals mě." Musel jsem se na něj podívat. Kdyby mi to nebylo blbý tak bych se znovu potopil a ztratil se někde pryč. Jeho krásné oči se na mě dívaly, vpíjely se do mě. Jeho nos byl tak, hned bych mu dal na špičku nosu pusinku. A ty ústa, bože, chtěl bych je ochutnat.
"Co"zeptal se zmateně a vytrhl mě tím z přemýšlení.
"Co co?ne nic"usmál jsem se a snažil tím zamaskovat to,jak blbě jsem předtím čuměl.Sjel mě pochybovačným pohledem.Asi jako 'kluku ty si magor' a nadechl se,aby něco řekl když v tom…
"Gerarde…ty vole..přestaň se tam teplit a pojď"ozvalo se z pláže.Oba jsme se jako na povel otočili.No jistě.Stál tam Mikey a bezmocně rozhazoval rukama.Podíval jsem se na toho kluka a snad doufal,že si nemyslí,že Gerard jsem já a že Mikey tím 'teplením' myslel to,..co myslel.Že já kretén jsem mu vůbec řikal,že jsem teplej.
Jen se na mě udiveně podíval a ten pohled dával jasně najevo,že to všechno pochopil.Chytrej kluk no….
"Brácha?"zeptal se s lehkým úšklebkem.
"J-jo"vykoktal jsem.
"To znám..mimochodem já jsem Frank"podal mi ruku.
"Gerard." Zářivě se na mě usmál. Kdybych stál na zemi tak se mi podlomněj kolena a válel bych se zase před ním. No co, víc trapnějc už se cítit nemohu když jsem se tu před ním málem utopil a brácha mě nazval buznou. Co víc bych mohl ještě zdupat? "Hele, tak já musím." Jen jsem mu řekl. "No a v jakym bydlíš hotelu?" zeptal se mě. Já na něj vykulil oči. On se chce kamarádit jo? "Tady na pláži, ten hotel Sun nebo co to je." Znovu zazářil. "Já taky! V pokoji 206, s matkou a otcem, ale ti celej den někde cmrndaj tak se můžeš stavit." Kdyby existoval bůh, tak mu poděkuju a budu se k němu modlit častěji. "Já jsem z 509, taky se můžeš stavit, teda pokud tam nebude ten idiot Mikey, můj brácha." A píchl jsem palcem na toho ňoumu. "To si tam ještě domlouváš rande nebo co? Dělej pojď už!!!" znovu na mě zakřičel. Tomu pitomci jednou něco provedu a líbit se mu to nebude. Začal jsem teda plavat ke břehu. "Co chceš ty pitomče?" hodil jsem po něm hnusnej pohled. "Rodiče někam musí, prej máme jít s nima." Otočil jsem se na Franka, zamával mi. Polévaly mě mdloby, mávl jsem mu taky. Bratr se uchtl. "Teplý kamarád?!" "Drž hubu idiote." Odsekl jsem
Došli jsme na pokoj.Jo na pokoj,protože naši na nás prostě nemůžou půl minuty počkat,ale musej jít napřed.
"No to je dost"uvítala nás matka,když jsme vešli dovnitř.Ta má zase náladu.
"Jedem na výlet"oznámil táta.Jen jsem znechuceně zkřivil obličej a věděl jsem,že Mikey vedle mě dělá to samý.Nesnášíme výlety a už vůbec ne s rodičema.
"Kam?"zeptal se Mikey s obavou.Snad ne na nějaký vykopávky či do muzea.
"Do toho historického muzea tady dvě vesničky vedle"odpověděla máma.
"Tak to teda ne.Nikam nejedu"začal jsme rezignovaně mávat rukama před sebou a snažil se vypadat přesvědčivě.
"Nekecej a jdi se obléci"vyzval mě táta.Asi to nemá cenu 'řekl jsem si a odevzdaně šel do svýho pokoje.
"A co je tohle?"zvedla máma hlas,když jsem kolem ní procházel a ukázala na písek ,kterej ze mě odpadával.No bože tak mě vyhnali z vody a ten písek se děsně lepí no.Následovala dlouhosáhlá hádka o tom,jak jsem nečistotný a drzý.Skončilo to tak,že matka pronesla,že na mě nemá náladu a nikam s nima nepojedu.
O to mi šlo.Vítězoslavně jsem se usmál na Mikeyho,sebral si ručník a odpochodoval zpět na pláž.
Hned jak jsem tam dorazil,všiml jsem si ho.Klečel na pláži přímo vedle vody a stavěl s nějakym prckem hrad.Vlny které na něj dosahovaly z něj postupně splachovaly písek,ve kterym se válel a každou chvilku jim ten hrad zbořily.To pak Frank s tim klukem dostali děsnej záchvat smíchu a pustili se do stavění znova.
"Ahoj"přisedl jsem k nim.
"Jee čau"rozzářil se když si mě všiml.
"Myslel jsem,že jedete pryč"
"Jo měli jsme..jenomže jsme se pohádali,tak jsem tu zůstal"tvářil jsem se jako největší hrdina.Frank na mě jen obdivně zíral a pořád s usmíval.
Asi hodinu jsme se tam jen tak váleli a nechali na sebe šplouchat vlny.Když jsme zrovna vedle sebe leželi a probírali tuhle nudnou dovolenou ,přišla obrovská vlna a trochu shrnula Frankovi plavky.Rychle se snažil si je nenápadně narovnat zpátky,ale když si všiml,že na něj koukám,zatvářil se vyděšeně.
"Promiň,že si to musel vidět"nervozně s usmál a narovnal si je zpět.
"Mě to přece nevadí"usmál jsme se na něj a chytl ho za ruku,kterou měl v klíně.
Podíval se na mě a znovu se usmál. Druhou rukou si upravil vlasy které mu padaly do obličeje. Trochu se červenal, ježiš, to je tak sladký! Nahl jsem se trochu k němu a chtěl ho políbit. On ale ucukl. "Ne víš Gerarde, to je...." ale nakonec jsem přeci jen dosáhl svého, teda jeho. On mě políbil první a to se chtěl vymlouvat. Pak jsme uslyšely tleskání, odlepil jsem své rty od jeho a podíval se na původce hluku. "Mikey!!!" zařval jsem. Ten se válel smíchy. Vstal jsem a došel k němu. Dost vysmátě se na mě podíval. "Takže přeci jen sis tu našel oběť svých zvrhlých choutek." A ukázal na Frankieho. Ten koukal jak puk, vstal a došel k nám. "A vadí ti to? Vadí ti, že on někoho má a ty ne?" přímo ho propaloval pohledem. Mikey sklapl a podíval se nejdřív na mě a pak na Frankieho. "Cos tu chtěl?" štěkl jsem na něj. "Zapomněl jsem si na pokoji peněženku tak jsem se pro ní vracel jenže klíče máš ty." Hodil jsem je po něm. "Děkuju, hoši." Řekl jakoby přitepleným hlasem a odešel. "Kretén."
"Pořád lepší než ten můj"usmál se Frankie a otočil se ke mně čelem.
"Kolik?"
"7"vzdychl otráveně."To TEN,kdyby nás viděl.To by teprve bylo točo"vyvalil oči.
Jen jsem se usmál a znovu se k němu naklonil a chtěl dokončit,co jsem předtím začal.V půlce cesty k jeho rtům jsem se však zarazil a otočil se,jestli tam Mikey zase neoxiduje.Ne.Otočil jsem se zpátky na Franka.Jen na mě hleděl zvídavým pohledem.
"Já jen provizorně"vysvětlil jsem.Zasmál se,chytl mě zezadu za krk a přitáhl si mě k sobě.
Dalo by se říct,že jsem se rty dotkl dřív jeho jazyka,než jeho rtů.Okamžitě mi s nim zajel do pusy a hledal ten můj.Na nic jsem nečekal a přidal jsem se.Páni,ale uměl s ním divy.V životě jsem nic takovýho nezažil.Kroužil s ním,kmital a do toho tak úžasně zapojoval rty.Chytl jsem ho kolem pasu a přitáhl si ho blíž.Když v tom jsem jakoby z dálky uslyšel.
"Ty vole…čum na tohle"otevřel jsem oči a všiml si partičky kluků stojící opodál.Ukazovali na nás,smáli se a chytali se za koule.Samozřejmě do nezapomněli doplňovat poznámkama typu 'heey ty buzno','vykuř mě' a podobně.Odtáhl jsem se od Franka a čapl ho za ruku.
"Pojď"řekl jsem jen a vedl ho za sebou cestou ,která vedla k hotelu.Na takovýhle puberťáky nejsem zvědavej.I když pár z nich bych vykouřil rád.Když jsme procházeli kolem nich,nezapomněl jsem na ně ukázat prostředníček a za hrozitánského smíchu jsme opustili pláž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XX XX | 29. prosince 2007 v 18:42 | Reagovat

tak barva mi zaboha nejde změnit..ale myslim,že to zvládnete:D

2 SlcahhhTere SlcahhhTere | E-mail | 29. prosince 2007 v 19:01 | Reagovat

Hezký.....je to ....takový.....černýXD

Ne je to dobrý...nejlepší je začátek  prej:kdyby to bylo na mě tak se jmenuje Mikey-kretén a první věta ,,Ááu ty kreténe" :D:D:D

3 Štrůdl Štrůdl | 29. prosince 2007 v 19:10 | Reagovat

ty jo jako dobrej příěh pár vět sem v tý černý samo že rozklouskla ale jako jinak fakt dobrý:-):-D

4 pájina pájina | Web | 29. prosince 2007 v 21:09 | Reagovat

u tohodle by ten název mikey-kreten byl teda vystižnější:D

5 FraGee FraGee | Web | 29. prosince 2007 v 21:22 | Reagovat

Super, takže seznam lidí kteří mají být mrtvý: Mikey, ta parta kluků, rodiče a celej hotel k tomu. Aby byli Frank s Geem sami XD

6 Anett Anett | Web | 29. prosince 2007 v 21:23 | Reagovat

Proč si mi Doookie neřekla, že to jdeš dávat na web?! Nenene, prostě Kazišuk, do Mikeyho se nikdo strefovat ještě víc nebude (ikdyž přiznávám, ve větší míře se do něj v příběhu strefuju já.....) Ale jinak, doufám že líbí?!

7 XX XX | 29. prosince 2007 v 23:07 | Reagovat

ano:D všechny narážky na něj vedou přímo od Anett:D

heey ale já ti to psala  ještě večer na ajsku...ale je fakt že mi to pak zase spadlo..tak to možná nedošlo..

8 bajenka bajenka | Web | 30. prosince 2007 v 1:59 | Reagovat

že líbí je to skvělý!!!!!!!!

9 nobody nobody | 30. prosince 2007 v 12:04 | Reagovat

s názvem Mikey-kretén bych souhlasila:D:Dvy ste ale fakt kuzmy holky:D

10 Miša Miša | Web | 30. prosince 2007 v 20:28 | Reagovat

dovolenka s rodičmi xD no to bude ešte krásne xD keď Geeho s Frankiem nenachytajú rodičia jedného z nich tak neviem neviem xD

11 Soanna Soanna | Web | 31. prosince 2007 v 22:09 | Reagovat

Neee Mikey nee

12 nj nj | 1. ledna 2008 v 20:51 | Reagovat

hehee nj pjekny cerny:)ale pjeknee..nj mikey jke stary dobry kazisukXDXDXD

13 Kamča Kamča | 2. ledna 2008 v 16:47 | Reagovat

pěknej šál:D takovej černej:DHMMMMMM

14 FeeHell FeeHell | 2. ledna 2008 v 18:25 | Reagovat

hej úža xD zase chytám výtlemy xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama