Boar

5. prosince 2007 v 21:15 | XX + Anett |  Boar
Tak tomu,kdo už zavítal na Frerard musí bejt jasný,že tady to bude stejný:D.Jedná se o spolupráci s Anett.Frerard.Jednorázovka.Enjoy:)
"Frankůů?Kde je zase ten prcek?"slyšel jsem ze šatny nadávat Raye.Dopnul jsem si poklopec a vyřítil se ze záchodků.Toho prcka si vyprošuju.Si myslí,že když je velkej,bude mít hemzy?
"No sláva kde si zase byl?"hodil na mě Gee zvědavej pohled.
Kde asi?V prdeli.Chtěl jsem mu něco hnusného odseknout.Jako by zrovna on nevěděl v jakym jsem skluzu ,co se sexu týče.S Jamiou jsme se neviděli už asi měsíc a to neni zdravý.
Jen se na něj zašklebil.Ale to už se z haly ozývalo skandování a my museli na scénu.Vyšel jsem krokem kupředu,když v tom si mě k sobě Gee přitáhnul.
"Utři si kalhoty Franku a příště si dávej větší pozor"zašeptal mi do ucha.Ještě na mě hodil jeden úchylnej pohled a odešel.
Podíval jsem se na ty kalhoty a hmmmm..No stane se no.On má zrovna co řikat.Když kdyby mě Ray tolik nehonil…
První na podium přišel Ray, pak bubeník, našemu Bobánkovi se něco stalo s rukou, hrozně to hrotí. Pak šel Mikey, já a pak naše velká hvězda Gerard. Jakmile ho fanynky spatřily tak začaly pištět. Nány, kdyby jen věděly, že ten se povětšinou těší jen na kluky, hrozně rád je sjíždí lačným pohledem. Je to hroznej nadrženec. Předtím, než si vzal Lyn tak si občas užil i s nějakym tim klukem. Mno, ikdyž musím uznat že ten Gee je fakt kus chlapa, od toho bych se klidně nechal upokojit.
Koncert probíhal jako vždycky, jen já se držel pořád zpátky, kvůli tomu idiotovi Rayovi jsem si nestihl pořádně udělat dobře tak jsem celej koncík měl trochu problém. Už aby byl za námi abych se mohl zamknout v šatně a dodělat to. No sláva!!! Závěrečné zamávání a honem pryč. zalezl jsem do šatny a zavřel za sebou dveře, ale nějak jsem se nestihl zamknout, vklouzl tam Gee.
"Co tu chceš dělat sám Frankie?" laškovně se na mě podíval a sjel pohledem trochu níž až na moje nádobíčko. "Možná ti pomohu s problémem...."
Změřil jsem si ho zkoumavým pohledem.Nejdřív jsem myslel,že si dělá prdel,ale jakmile se můj pohled dostal na jeho ..ehm.."nemalé vybavení", došlo mi, že to tak nebude. A pak jsem si vzpomněl,co mi jednou řikal Mikey.Jak ho Gee jednou málem ojel,když zrovna dostal chuť.I vlastního bratra. Jo jak řikám,je to kanec.
"No nejsem si jistej,jestli by si byl schopnej mě uspokojit"začal jsem provokovat.Jistě,že mi bylo jasný,že na to má.Ale taky jsem věděl,že tohle protahování mu způsobuje muka.Už teď jsem mohl zřetelně zpozorovat bouli,která se mu rýsovala v rozkroku.
Přistoupil ke mně a zajel mi rukou mezi nohy.
"To se uvidí Frankie"zašeptal mi skoro do úst,ale nedotkl se.Chtěl jsem se po něm natáhnout,ale rychle uhnul.Zasmál se a přiblížil se k mému krku.
Začal mi dýchat na krk a přisál se ke mě, začal mi ten krk olizovat. Hmm, docela se mi to líbilo. Jam byla taková nijaká, taková suchá, ale zase se jí dalo za co chytit. Mno, ale Gee na tom taky neni špatně. Zašátral jsem a stiskl jeho zadech. Asi to nečekal, jemně mě kousl, to mě docela rozrajcovalo, vždycky jsem byl víc na to tvrdší.... Gee se mi podíval do očí.
"Tak jdem na to?" To sou ale blbý otázky. Strčil jsem mu konečně jazyk do krku. Gee si mě k sobě pořádně přitáhl a začal mi taky hmatat na zadek, hmm. Trochu níž už jsem cítil pořádný Gerardův problém, jak rád bych mu s ním pomohl. Zajel jsem rukou pod jeho tričko a začal mu ho sundávat, on se nenechal dlouho pobízet a začal mě svlékat taky. Pak přišel prý čas na moje kalhoty, Gee mi nedočkavě začal rozepínat můj růžovej pásek.
"Do pytle, co to je za pásek?" nějak mu to nešlo. "Ten je lásko od tebe." musel jsem se mu zasmát. Konečně mi uvolnil můj problém. Sundal mi i trenky a na kratičký okamžik jsem si myslel, že nic neudělá ale pak mě vzal do úst a začal kouřit, já věděl, že to ten kanec umí. Chvíli si s ním hrál, chvíli sál, probůh Gee. Byl kurevsky dobrej. ZA chvíli jsem konečně dostal vytoužený konec, vytoužené vysvobození.
"Tohle není konec lásko." mrknul na mě. Co tím myslel?!
"Něco jsem ti dal,něco si i vezmu"šibalsky se usmál.A sundal si kalhoty,tak rychle,že jsem to skoro ani nepostřehl."Tak Franku dělej"pobídl mě nedočkavě a já na něj zatlačil a posadil ho na lavičku.Sklonil jsem se k němu a vklouzl mu jazykem mezi rty.Vášnivě mě líbal a jeho ruce na mých zádech mě k němu tlačily.Musel jsme se usmát,když jsme na břiše cítil jeho erekci.Musel jsem se usmát.Odpojil jsem se od jeho rtů a přejel mu přes krk,hruď a břicho až na stehno.Začal jsem ho tvrdě dráždit na vnitřní straně a užíval si,jak trpí."Franku...ohhh ty děvko..dělej,nebo se udělám i bez tvojí pomoci"zavzdychal a mě na jednou došlo,že ho nechci vykouřit.Že si chci taky ještě užít.
"Ne"řekl jsem a stoupl si."Cože?"Otevřel Gee oči a vyděšeně na mě zíral."Franku..okamžitě..ale okamžitě pokračuj dál,nebo já se.."začal vyhrožovat a vrtěl hlavou."Mám lepší nápad"usmál jsme se na něj a otočil se k němu zády.Nalepil jsme své tělo na jeho zpocenou hruď a pomalu se sesunul dolů.Krátká palčivá bolest,ale Gerardovo úlevné vzdychnutí,mě uklidnilo. Bože když on je tak velikej.Bolí to hodně.
Gee si mě chytnul kolem boků a pořádně si mě na sebe natisknul. Já občas sykl bolestí ale pak se to začalo měnit na vzrušené oddychávání. Nabodával jsem se mu na jeho úd co nejvíc to šlo. Kurva, tohle jsem ještě nezažil! Je úžasnej. Gee mi vzdychal za krk. "Frankůůůůůůů!" zasténal jak kurva.
Znovu vyhledal můj nástroj a začal si s ním hrát, nahoru dolu, nahoru dolu. zrychloval tempo své ruky a já se už podruhé za den udělal, Gee šel chvíli po mě. Padl jsem zpocený na zem a otočil se na Geeho. Slastí měl zavřené oči. Pak je otevřel. "Pýcháš kurevsky dobře Gee." musel jsem ho pochválit. Usmál se. "Taky si nebyl špatnej."
vstal jsem a dal mu zase jazyk do krku. Líbali jsme se tam ještě pořádnou chvíli. "Měly bychom se začít oblékat." navrhnul jsem. přikývl. Mno, ale rozeznat co je moje oblečení a co Geeho dělalo problém. ale naštěstí má Gee trochu větší velikost oblečení. po několika marných pokusech jsme se konečně oblékly. Ono když vám Gee mezi oblékáním vráží jazyk do krku nebo vás ošahává tak to moc dobře nejde.
Ray vběhnul do šatny právě včas,aby mě stihl vidět,jak si oblíkám mikinu.Co???On Gee nezamkl?Hodil jsem po něm vyděšenej pohled.Jen se potutelně uculil.Náš afroun si vzal flašku s vodou a zase odešel."To byla klika"usmál jsem se na Geeho."Jo myslel jsem ,že tak to bude rajcovnější.Tak ..když nás může někdo načapat"ušklíbl se.No jo Má pravdu.Bylo by to zkurveně úžasný,vědět o tom riziku."To jo..ale já o tom nevěděl"zamračil jsem se.Přistoupil ke mě,něžně mě políbil a zašeptal "Příště".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nobody nobody | 6. prosince 2007 v 17:30 | Reagovat

ježiš,:D no dobrý to je,pište spíš tyhle úchylný.

2 luciNKa luciNKa | 6. prosince 2007 v 18:10 | Reagovat

tak,že na to nejsem zvyklá,je to dobrý:-)

hmm a už to asi všichni četli na frerardu.Ti sem nikdo nepíše:D

3 XX XX | 6. prosince 2007 v 18:55 | Reagovat

tož to mě vůbec nevadí:D:D...tam komentáře jsou  a to stačí:D:Djako spoluautor jsem šťastná:)

4 Anett Anett | Web | 6. prosince 2007 v 20:23 | Reagovat

Ještě abys nebyla!!! Fakt se nám to povedlo, musím nás pochválit....

5 XX XX | 6. prosince 2007 v 21:40 | Reagovat

no já hele nevim:D:D jako je to dobrý,ale takový ohlasy jsem nečekala:Dpáč jsem četla lepší..i když teď si nedokážu vybavit jaký:D:D:D neeee fakt:D

6 SlcahhhTere SlcahhhTere | 6. prosince 2007 v 22:34 | Reagovat

Je to fakt dobry.. po dlouhy dobe ste tu uchylarnu trosku protahly:)

7 tess tess | 12. května 2008 v 15:27 | Reagovat

páni...tak si říkám, že neni špatným vrátit se ke starým příběhům a číst je znova :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama