"Frerard" 1.

23. října 2007 v 17:02 | XX |  "Frerard"
"Bože Wayi pohni už"ozvalo se ze zdola.
Brácha.Dneska totiž vyrážíme na turné po Evropě.
To budou zase hory uječenejch 13nácek,kopa rozhovorů a odpovědí na už tisíckrát položené otázky.Ale těšíme se, to jo.Teda já hlavně.Poznat novou kulturu a zvyky tamějších obyvatel…:D:D
No jo,melu už kraviny.Jasně,že nám jde hlavně,vo to zapařit (lidi si myslej,bůhví jakej jsem abstinent.Blbost!!Co ještě nevymyslej?) a odpočinout si od rodin a přátel.Teda asi až na Franka.Ten by si nejraději svého přítele vzal s sebou do batůžku.
Ehm..přítele??:D Jo.No..jo náš malej Frankie je gay.Ale kdo by to do něj taky neřekl ,že?Ta jeho drobná postava,make up,stíny,vlasy,ruce…prostě celkově.I když fanynky mu tu jeho Jamii žerou.
Musim se ale přiznat,že než jsem ho poznal,neměl jsme k homosexuálům zrovna nevstřícnější vztah.Popravdě, hnusili se mi.Z představy dvou chlapů,kteří se po sobě plazí a bůh ví co ještě ,se mi dělalo blbě.Růžoví šampóni.
Ale Frank takovej nebyl.Byl to úplně normální,milej kluk.A dokonce kvůli mě i omezil časté líbání s objímání se s Petem v mé přítomnostiJ.
"Tak jak dlouho budu ještě ještě čekat?"ozvalo se opět z předsíně.To se mu to komanduje.Já teda jako nevim,kvůli komu jsme přijeli minulej tejden pozdě na koncert,protože nemohl najít brejle.Ne,že by nás napadlo mu pomoct hledat,….ale ať si teď nevyskakuje.
"Tak kurva dělej"..no jo..aby se neposral
Frank
'Díky bohu'pomyslel jsem si ,když jsme s Petem dorazili k Brianovýmu "zámku"(ano, hodně mu vydělávámeJ) ,u kterýho jsme měli s klukama spicha.
'Nejsme poslední'..Gee s Mikeym tu ještě nejsou.Tipuju,že Mikey zase něco nemůže najít.Ray s Bobem stojej u busu a podle útržků z jejich rozhovoru zjišťuji,že probírají Rayovu včerejší navštěvu plavečáku.
"No to je dost,že ste tu..Teď už jenom ti dva….já ty Wayovic jednou vyvraždim"řítí se k nám Brian.
"Ehm..promiň…my museli ještě ráno něco ….to…"leze to ze mě jako z chlupatý deky.
Hodil jsem po Petem zoufalý pohled….
"Museli sme něco zařídit"..řekne prostě.Hmm to by mě nenapadlo.
Pravda je taková,že jsme se zase hádali.Nerad se s někym hádám a kór s nim.
Pete taky hraje v kapele ,a tak se stává,že se kvůli vystupování taky třeba tejden nevidíme.
Ale celkově nám to v poslední době moc neklape.On je extrovert a to s velkým E.Na to já si moc nepotrpim.Na jevišti se možná nezdám,ale jinak jsem velikej romantik.A o to taky jde .Pete na romantiku není.
Když de o sex,má to rád natvrdo a pokud možno na veřejnosti.A kvůli tomu taky byla naše nedávná hádka.Když jsem ho odmítl vykouřit na záchodkách v podniku 'U veverky a tří oříšků',urazil se,že se mnou dva dny nepromluvil.Každopádně si naše problémy necháváme pro sebe.Aspoň na tom se shodneme.
Brian na nás koukal,jak na zjevení.Nesežral to.Ale díky bohu už dorazil Gee s Mikey ,tak se šel pustit do nich.
"No to je dost.Kde ste zase vězeli.Vždycky se čeká na vás"držkoval a vzdaloval se od nás.Otočil jsem se právě včas,abych viděl Geeho ,jak nenápadně ukazuje na Mikeyho a protáčí oči v sloup.
Musel jsem se zasmát .Gerard je prostě číslo.Můj vzor.To jak dokáže z každé situace vybruslit mě fascinovalo.Vždycky jsem chtěl být jako on.Ať už šlo o jeho charisma,nebo o cokoliv jiného.Věděl jsem o jeho vztahu k homosexuálům a z toho mi bylo jasný že se musim spokojit s jeho kamarádstvím.Ale i tak.Byl jsem rád ,když jsem ho mohl mít nablízku.
Gee
No jo..tak jsme přijeli o trochu pozdějc.To se toho stalo.Klucí už tam jsou všichni a s Frankem přijel i Pete.Ti dva vypadají pořád tak šťastně.Stáli všichni v hloučku u řidiče,který nás měl v pořádku dopravit až do Evropy a zrovna se něčemu tlumili.Aaa ozvalo se Bobovo chrochtání.Pan řidič asi bude vtipálek.
Zato nám s Mikeym do smíchu nebylo.
"Já to prostě nepochopim,že vždycky vy dva.A to ode mě bydlíte nejblíž.Na kapelu nesmíte kašlat ,protože…."šlo to jedním uchem ven a druhým dovnitř.Sledoval jsem Peteho ruku ve Frankový zadní kapse.
"…Já s váma teď kousek pojedu a mezitim vám vysvětlim nový pokyny."
Nastoupil jsem a rozhlídl se.Pěkný autíčko.Loni jsme ještě jezdili v našem starým dobrým karavanu,ale po tom,co měl Ray ty vši,jsme se ho museli zbavit.Tohle už je jiná úroveň.Prošel jsem kolem stolku se sedačkou,minibaru a minisporáku až k "ložnici" a narazil tam na Boba,který se šibalsky usmíval.
"Spim nahoře"informoval mě a ukázal na svůj batůžek,ležící na horní palandě.
"Skvělý"ušklíbnul jsem se ironicky a hodil svůj batoh na postel pod ním.
Bob ale vypadal spokojeně a šel ještě na chvíli ven.Po chvíli se přiřítil Ray a rychlostí blesku obsadil druhou horní postel.
"Bože ste vůbec normální?"nepobíral jsem to..
"Jo v poho..ale víš co?….hrozně chrápeš..takže lehnout si dolů k tobě..znamená,nevyspat se"ušklíbl se a zatáhl za sebou zavěs.
Fakt vtipný.
XX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majenka666 Majenka666 | Web | 23. října 2007 v 17:03 | Reagovat

hoi u me je bleskovka tak se zapoj

2 WEXus :D WEXus :D | Web | 26. října 2007 v 20:56 | Reagovat

heeej to mě zajímá co se z toho vyklube...zatím dobrý, celkem dobře vtipný :D

3 Lynda Lynda | 31. října 2007 v 10:01 | Reagovat

Heh..fakt dost dobrý..mazecXD..jsem zvědavá co bude dál:-)..jinak jako f pohodě:-*

4 slcahhhTera slcahhhTera | 1. prosince 2007 v 0:42 | Reagovat

hmmmm tak tady moc komentářů nemáš:D   kecám je to dobrýý

5 Miki Miki | Web | 1. prosince 2007 v 12:45 | Reagovat

a ten Pete, to je jako Pete z FOB??? nebo jen shoda náhod  ashoda toho, že taky hraje v kapele??XD

6 SlcahhhTere SlcahhhTere | 1. prosince 2007 v 16:05 | Reagovat

No jak znám XX tak to bude Pete z FOB že????

7 XX XX | 1. prosince 2007 v 20:49 | Reagovat

ježiš:D:D:D:D.prej jak znám XX:D:DXDDDD

Miki:jojo jasně:)

8 Matty Matty | 1. ledna 2008 v 18:06 | Reagovat

HEJ!Dobře ty! xD xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama